Fotoğraf Hizmetleri
Ana sayfa Reklamı
Devamını Gör

  PRENSES ARTEMİS'İN BELLE PARTİSİ

  28 Ekim 2013
  Artemis bütün Disney prenseslerine hayran ama özellikle de Güzel ve Çirkin filminin baş kahramanı Belle'e.  Pırıl pırıl bir masa, sarı ve fuşya renk paleti, partiye ışıltı ve renk kattı. Temaya uygun Lumiere şamdan ve Bayan Potts cake popsları sempatik bir atmosfer yaratılmasına neden oldu. Ama Artemis'in favorisi Belle'in elbisesinden yola çıkılarak tasarlanan kurabiyelerdi. Elbette üzerine gıda boyasıyla resmedilen şehir silüetinin yer aldığı, parlament mavisi pastanın üzerindeki Belle figürü hepsinin önüne geçti. Artemis masasının önünde poz verirken tam bir prenses gibiydi, ona göre tek problem elbisesinin birazcık kısa olmasıydı :)
  Devamını Gör
  1. PRENSES ARTEMİS'İN BELLE PARTİSİ
  1. PRENSES ARTEMİS'İN BELLE PARTİSİ
  1. PRENSES ARTEMİS'İN BELLE PARTİSİ

  ALTUĞ'NUN BEBEK MEVLÜDÜ

  02 Kasım 2013

  Sinem hanım minicik oğlu Altuğ için ayıcıklı ve kurdeleli bir tema belirlediğinde renk seçimini de çoktan yapmıştı. Mavi, beyaz ve gri renklerin hakim olacağı organizasyon için, hazırlıklar başladı. Dolgu kremalı cupcakelerin üzerleri ayıcıklar ve şirin mavi kurdelelerle süslendi. Cake pops ve pastanın üstüne de minik ayıcıklar yerleştirildi. Gümüş simlerle süslenen mavi mereng poplar, masadaki yerlerini aldılar. Arka fondaki afişle uyumlu menü kartları ve çikolata sargıları, masamızla afiş arasında bütünlük sağlayıcı detaylar oldu. Kemerburgaz, Göktürk de, Le Select Restaurant da yapılan organizasyon, mekanın muhteşem atmosferiyle de birleşince, unutulmaz bir gün yaşandı.
  Devamını Gör
  1. ALTUĞ'NUN BEBEK MEVLÜDÜ
  1. ALTUĞ'NUN BEBEK MEVLÜDÜ
  1. ALTUĞ'NUN BEBEK MEVLÜDÜ

  CEREN'İN DONDURMA TEMALI 1. YAŞ GÜNÜ

  16 Eylül 2013

  Ceren daha çok minik olmasına rağmen bu rengarenk ve sımsıcak dondurma partisine kayıtsız kalamadı. Demek ki 1 yaşında olmasına rağmen sevgili anne ve babasının bu parti de onun için ne kadar çok çalışıp heyecanlandığını anladı :) Biz de Kek Couture ekibi olarak Selen Hanım ve Emre Bey'in heyecanına ortak olup bu parti için çok çalıştık. Temaya uygun olması açısından her yerde külahlar ve dondurmalar vardı. Külahların içinde pişen kekler, muhteşem cupcakelere dönüştü ama asıl sürpriz içlerinden renkli bonibonların ve minik fal kağıtlarının çıktığı cakepopslardı.
  Devamını Gör
  1. CEREN'İN DONDURMA TEMALI 1. YAŞ GÜNÜ
  1. CEREN'İN DONDURMA TEMALI 1. YAŞ GÜNÜ
  1. CEREN'İN DONDURMA TEMALI 1. YAŞ GÜNÜ
sol sol 1 2 (3)4 5 6 7 sag sag